تبلیغات
داستان های زیبا شعرهای جذاب - سربازان وطن بدون "دانایی فر" به خانه بازگشتند/ پیکر شهید دانایی فر تحویل داده شد
خوش آمدید مهمان

مرزبان های آزاد شده چهار نفر هستند و به همراه آن ها، پیکر شهید دانایی فر نیز به ایران تحویل داده شده است.
سربازان وطن بدون "دانایی فر" به خانه بازگشتند/ پیکر شهید دانایی فر تحویل داده شد
 صبح امروز گروهک تروریستی جیش الظلم در وبلاگ خود طی اطلاعیه ای از آزادی مرزبانان گروگان گرفته شده ایرانی خبر داد.
هفدهم بهمن ماه سال گذشته 5تن از مرزبانان ایرانی در مرز جکیگور استان سیستان و بلوچستان ربوده شدند که 3 روز بعد گروهک جیش‌الظلم با انتشار تصویری در صفحه توئیتر خود مسئولیت ربایش این مرزبان‌ها را بر عهده گرفت و چندی بعد اعلام کرد که این مرزبانان را در قبال آزادی زندانیان اهل سنت آزاد می کند.
از آنجایی که این گروهک در خاک پاکستان مستقر می باشد و مکان آن ها از سوی ایران مشخص و تحویل مقامات پاکستانی شده بود، این گروهک ادعا میکرد در خاک ایران حضور دارد.
در همین حال کمپین آزادی مرزبانان ایرانی تشکیل و تعداد زیادی از هنرمندان و مردم با امضای این کمپین و ارسال نامه آن به سازمان حقوق بشر خواستار آزادی مرزبانان ایرانی شدند.
در حالی که قول آزاد سازی این مرزبانان تا قبل از پایان سال 92 از سوی مقامات ایرانی به مردم داده می شد در کمال ناباوری سوم فروردین 93 گروهک جیش الظلم خبر شهادت یکی از مرزبانان ایرانی "جمشید دانایی فر" را منتشر کرد.
رایزنی و گفت و گوی مقامات ایرانی و ریش سفیدان منطقه با دولت پاکستان و گروهک ادامه داشت تا اینکه امروز خبر رها سازی مرزبانان ایرانی و تحویل آنها به مقامات ایرانی مستقر در پاکستان منتشر شد.
شهادت جمشید دانایی فر از سوی ایران تایید نمی شد و این همواره نوری از امید در دل ملت ایران و خانواده وی روشن داشت تا اینکه دقایقی پیش یکی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی اعلام کرده مرزبان های آزاد شده چهار نفر هستند و به همراه آن ها، پیکر شهید دانایی فر نیز به ایران تحویل داده شده است.
یک منبع آگاه امنیتی ضمن تائید خبر آزادی سازی مرزبانان ربوده شده ایرانی در گفت و گو با شستون گفت: پس از انتشار اخباری مبنی بر ورود مرزبانان به کشور از مرز سراوان، هنوز خبر موثقی مبنی بر ورود این سربازان به خاک سراوان گزارش نشده و در صورت ورود سربازان ربوده شده، خبرش به سمع هموطنان و رسانه ها خواهد رسید.طبقه بندی: مطالب، 
برچسب ها: سربازان، ایران، مرز، مرزبانان، بدون دانیال فر، برگشتن،
Checkpagerank.net

ارسال توسط وحید سه برادری
آرشیو مطالب
نظر سنجی
اخلاق تو چجوری هست ؟؟؟
صفحات جانبی
پیوند های روزانه
ارسال به خبرنامه